Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myslovitz w Międzyrzecu

Utworzony przez ~gość~, 18 maja 2009 r. o 22:19
Z tego co słyszałem (a jest to pewna informacja z najlepszego źródła) imprezę robią wspólnie Gaga z Mańskim - plus sponsorzy! Mam nadzieję, że będzie faaajnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
meloman napisał:
Z tego co słyszałem (a jest to pewna informacja z najlepszego źródła) imprezę robią wspólnie Gaga z Mańskim - plus sponsorzy! Mam nadzieję, że będzie faaajnie!!!
czy to policzek wymierzony burmistrzowi? dwóch niezależnych gości jest w stanie pozyskać kasę od sponsorów i zorganizować koncert topowej formacji, a struktury administracji miejskiej ograniczają się do "załatwienia gwiazdy" klasy C na dni miasta? dziwne jakieś? chyba to nie brak chęci po stronie burmistrza i dyrektora mok-u tylko brak umiejętności? panie dyrektorze może warto się podszkolić u pana mańskiego? brawo niezależna inicjatywa! panowie zorganizujcie jeszcze tylko pokaz fajerwerków po koncercie, a całkowicie dobijecie to towarzystwo wzajemnej adoracji, bo ono poskąpiło grosza na sztuczne ognie dla mieszkańców... pamiętacie, za lesiuka zawsze były!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gaga czyli chwała bohaterom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mański na dyrektora MOK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
gaga czyli chwała bohaterom
KTO MIECZEM WOJUJE OD MIECZA GINIE! jak dobrze pamiętam to burmistrz gagą wojował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mański na dyrektora MOK!!!
popieram! precz z rodzinnym klanem SZ.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.lastfm.pl/music/Andy+Band/+images he he, super laseczki. Fajnie że zagrają razem z myslovitz. Wieś ktoś może czy myslovitz gra na koncertach kawałek "cisza i wiatr"????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://www.lastfm.pl/music/Andy+Band/+images he he, super laseczki. Fajnie że zagrają razem z myslovitz. Wieś ktoś może czy myslovitz gra na koncertach kawałek "cisza i wiatr"????????????????????????
Dlaczego nie ma na forum takich zachwytów nad Big Cycem? Czy to naprawdę druga liga muzyczna? Pytam bo nie jestem zorientowany w polskiej scenie pop-rockowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlaczego nie ma na forum takich zachwytów nad Big Cycem? Czy to naprawdę druga liga muzyczna? Pytam bo nie jestem zorientowany w polskiej scenie pop-rockowej.
Bo wielki cyc to taki rockowy kabaret, który był modny (tylko w pewnych kręgach) 10 lat temu. Teraz ci panowie zarabiają na życie graniem dla pijanych studentów na juwenaliach. Już tylko chcą ich słuchać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bo wielki cyc to taki rockowy kabaret, który był modny (tylko w pewnych kręgach) 10 lat temu. Teraz ci panowie zarabiają na życie graniem dla pijanych studentów na juwenaliach. Już tylko chcą ich słuchać...
Ludzie, to jest nieważne.Istotne jest to, że w tym mieście odbędą się koncerty wykonawców, którzy coś sobą reprezentują.Po za tym,nie ma takiego zespołu, który podoba się wszystkim !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niefan napisał:
Ludzie, to jest nieważne.Istotne jest to, że w tym mieście odbędą się koncerty wykonawców, którzy coś sobą reprezentują.Po za tym,nie ma takiego zespołu, który podoba się wszystkim !!!
Może łaskawie wytłumaczysz co sobą reprezentuje wielki cyc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może łaskawie wytłumaczysz co sobą reprezentuje wielki cyc?
Nie jestem fanem akurat tego-wielkiego cyca, ale trzeba stwierdzić, że trochę płyt w tym kraju sprzedali. I przestańcie się czepiać Lecha, nie musi się znać na showbizie, jest przecież dyrektorem prowincjonalnego domu kultury:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
meloman napisał:
Z tego co słyszałem (a jest to pewna informacja z najlepszego źródła) imprezę robią wspólnie Gaga z Mańskim - plus sponsorzy! Mam nadzieję, że będzie faaajnie!!!
A Prezes Marian Sworczuk znany menager . Mówi że razem z fundacją jest organizatorem. Zarządza fundacją kultury i czegoś jeszcze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam lubie Big Cyc - wszystkie big cyce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem punk i w ramach walki ze schematami lubię laski z małymi cyckami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie jestem fanem akurat tego-wielkiego cyca, ale trzeba stwierdzić, że trochę płyt w tym kraju sprzedali. I przestańcie się czepiać Lecha, nie musi się znać na showbizie, jest przecież dyrektorem prowincjonalnego domu kultury:)
no jasne na showbizie to się tylko mański zna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no jasne na showbizie to się tylko mański zna
to trybik systemu nieźle naoliwiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Boga, panie Wołodyjowski! Larum grają! wojna! Nieprzyjaciel w granicach! a ty się nie zrywasz! szabli nie chwytasz? na koń nie siadasz? Co się stało z tobą, żołnierzu? zaliś swej dawnej przepomniał cnoty, że nas samych w żalu jeno i trwodze zostawiasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wołodyjowskiego_kompan napisał:
Dla Boga, panie Wołodyjowski! Larum grają! wojna! Nieprzyjaciel w granicach! a ty się nie zrywasz! szabli nie chwytasz? na koń nie siadasz? Co się stało z tobą, żołnierzu? zaliś swej dawnej przepomniał cnoty, że nas samych w żalu jeno i trwodze zostawiasz?
bo jak się "mały rycerzyk" wqrwi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto zacz ten kurdupel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...